Vyšehradská 12, Bratislava

Ďalšia z našich adries, ktorú ponúkame ako registračné sídlo spoločnosti je Vyšehradská ulica, ide o moderný polyfunkčný objekt, ktorý sa nachádza taktiež v časti Petržalka. Na uvedenej adrese je zabezpečené označenie schránky, ktorá je pravidelne vyberaná našími zamestnancami. O prijatej pošte ste vždy informovaný mailom, telefonicky, prípadne formou SMS.

Cena od 11€ mesačne

Naša služba Poskytnutie sídla zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

Prenájom zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave na Vyšehradskej ulici, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte emailom.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Prenájom sídla v Bratislave Vyšehradská ulica

Adresa spoločnosti je riadne označená v prípade kontroly daňového, živnostenského alebo colného úradu.

Street view:


Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.