Klincová 37, Bratislava

V širšom centre Bratislavy, v časti Ružinov ponúkame lukratívnu adresu na Klincovej ulici. Nachádza sa v tesnej blízkosti Miletičovej a Záhradníckej ulice. Ide o novšiu budovu, v ktorej sú k dispozícii aj zasadacie priestory pre našich klientov s kapacitou 5 osôb.

Cena už od 14€ mesačne

Priamo v budove je možnosť využiť služby notára, právnickej a účtovej kancelárie a množstva ďalších spoločností.

Poskytnutie sídla pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Naša služba registračné sídlo zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

Prenájom zasadacích miestností

V našich priestoroch na Klincovej ulici je možný prenájom zasadacej miestnosti s občerstvením s kapacitou do 5 osôb. Zasadačka je kompletne zariadené a vybavené eifi internetom.

Street view:


Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.