Poskytovanie sídla

Poskytovanie sídla spoločnosti je obľúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov. Poskytnutie sídla Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie.

Poskytovanie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie. Buď podnikajú z domu alebo prácu vykonávajú priamo u svojich zákazníkov.

Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

V cene služby poskytovanie sídla Vám poskytneme adresu spoločnosti, ktorá sa zapíše do obchodného registra, naši pracovníci zabezpečia preberanie Vašich zásielok a Vy budete o došlej pošte informovaný emailom. V prípade záujmu Vám poštové zásielky prepošleme na Vami vybranú adresu, alebo ich po prijatí budeme skenovať a posielať Vám emailom.

Okrem adresy a preberania pošty Vám v prípade potreby na adrese sídla spoločnosti vieme prenajať zasadacie miestnosti, v ktorých sa môžete stretnúť s Vašimi klientmi, obchodnými partnermi alebo zástupcami úradov.

Poskytnutie sídla poskytujeme novovznikajúcim ako aj už existujúcim spoločnostiam.
Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.