Prenájom poštovej adresy

Naša služba prenájom poštovej adresy Vám zabezpečí umiestnenie sídla Vašej spoločnosti, na jednej z našich adries v rámci Bratislavy, čím dokážete ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom samostatnej kancelárie.

Vyšehradská ulica Vienna Gate, Kopčianska Klincová Konventná

V rámci služby prenájom poštovej adresy zabezpečujeme plnenie všetkých podmienok a všeobecne záväzných predpisov pre sídlo spoločnosti. Naši zamestnanci zabezpečujú správu a evidenciu prichádzajúcej pošty pre klientské spoločnosti, jej skenovanie a preposielanie.

Okrem adresy a preberania pošty Vám v prípade potreby na adrese sídla spoločnosti vieme prenajať zasadacie miestnosti, v ktorých sa môžete stretnúť s Vašimi klientmi, obchodnými partnermi alebo zástupcami úradov.

K prenájmu poštovej adresy spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby ako založenie s.r.o. a ďalších typov spoločností, vykonávanie zmien v s.r.o. atď.

Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.