Vienna Gate, Kopčianska 10, Bratislava

Sídlo spoločnosti Vám ponúkame v lukratívnej budove na Kopčianskej ulici, ktorá sa nachádza v Bratislave v časti Petržalka. Ide o 23 poschodovú výškovú budovu „Vienna Gate“ oproti železničnej stanici Petržalka. Na tejto adrese sú k dispozícii aj zasadacie priestory s kapacitou 5 osôb, ktoré môžu naši klienti kedykoľvek využiť.

Cena už od 14€ mesačne

Naša služba Poskytnutie sídla zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

V budove je 24 hodinová strážna služba a recepcia. Priamo v budove nájdete prevádzky niekoľkých bánk (TatraBanka, Slovenská sporiteľňa), obchodné centrum (Tesco) a množstvo menších nákupných prevádzok.

Parkovanie pre našich klientov je možné na tejto adrese zadarmo na 2 hodiny na parkovisku v suteréne budovy.

V prípade záujmu na recepcii je za poplatok možné umiestniť tabuľku s názvom Vašej spoločnosti.

Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate
Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate Prenájom sídla v Bratislave vo Vienna gate

Prenájom zasadacích miestností

V našich priestoroch na Kopčianskej ulici je možný prenájom zasadacích miestností. Zasadacie priestory sú kompletne zariadené a vybavené. K dispozícii je samozrejme internet.

Street view:


Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.