Konventná 7, Bratislava

V historickom centre mesta Bratislavy ponúkame ako sídlo spoločnsti lukratívnu adresu, ktorou je Konventná ulica. Konventná ulica sa nachádza v časti Staré mesto – Palisády, ide o budovu, ktorá prešla v posledných rokoch rekonštrukciou.

Cena už od 14€ mesačne

Prenájom zahŕňa registračné sídlo pre spoločnosť v historickom centre Bratislavy na Konventnej ulici, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte emailom.

Sídlo firmy pre obchodné spoločnosti a iné subjekty poskytujeme v súlade s legislatívnymi podmienkami Slovenskej republiky.

Naša služba Poskytnutie sídla zahŕňajú okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj adresu pre prijímanie firemnej pošty, preberanie a úschovu pošty, o ktorej príchode Vás budeme informovať emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS.

konvetna

Street view:


Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.