Predaj s.r.o.

Chcete začať rýchlo podnikať alebo nechcete čakať na založenie spoločnosti? Potrebujete pokračovať vo svojej podnikateľskej činnosti v novej spoločnosti, previesť svoje podnikanie na inú spoločnosť a nemôžete čakať? Riešením je kúpa už existujúcej READY-MADE spoločnosti z našej ponuky.

Podnikať v mene novej spoločnosti môžete už za pár hodín.

Predaj právne a obchodne čistých spoločností zapísaných do obchodného registra existuje už desiatky rokov v mnohých štátoch Európy, kde sa tieto spoločnosti označujú termínom "ready-made" spoločnosti. Záujem klientov o ready-made spoločnosti (s.r.o.) rýchlo rastie hlavne na Slovensku a v Českej republike.

Ponuka našich slovenských a českých ready-made spoločností s prideleným identifikačným číslom (IČO) je určená klientom, ktorí chcú začať ihneď podnikať, i tým, ktorí rozširujú svoje podnikanie. Spoločnosť zmení obchodné meno a sídlo podľa Vašich pokynov a stávate sa jej novým majiteľom v dohodnutom termíne.

Cena za založenú spoločnosť je od 499€

Ak sa rozhodnete pre kúpu spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín prevodu. Môžete si tiež stiahnuť formulár, na základe ktorého pre Vás pripravíme spoločnosť na mieru. V rámci prevodu je možné zmeniť názov, sídlo, predmety činnosti, konateľov a spoločníkov. Zmeny údajov vo výpise z Obchodného registra trvajú cca 10 dní.

Následne od nás obdržíte nový výpis z Obchodného registra. Predaj spoločnosti sme schopní zaistiť i mimo našej kancelárie, kdekoľvek v Slovenskej alebo Českej republike. Všetko sa dá vybaviť aj cez internet, poštou, tzn. nemusíte nikam jazdiť.

Všetky nami predávané spoločnosti:
  • sú už istý čas zapísané v Obchodnom registri,
  • zatiaľ nevyvíjali žiadnu podnikateľskú činnosť okrem úkonov, ktoré boli potrebné k založeniu spoločností, ich zapísaniu do Obchodného registra a registrácii k dani z príjmu právnických osôb,
  • majú plne splatený základný kapitál,
  • majú nulové záväzky a pohľadávky.
Naše Ready-Made spoločnosti s ručením obmedzeným disponujú základnými a najviac používanými predmetmi podnikania, zvyčajne sú to:
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • počítačové služby

Pri predaji založenej Ready-made s.r.o. je možné zmeniť jej obchodný názov, sídlo ako aj ďalšie údaje podľa Vášho želania.

Pri predaji s.r.o. Vám vieme zabezpečiť poskytnutie sídla Vašej spoločnosti a množstvo ďalších služieb.

Company Consulting s.r.o. má hodnotenie 5,0 5 stars z 17 recenzí

Poskytovanie sídla

Poskytnutie sídla spoločnosti je oblúbenou službou pre začínajúcich ako aj pre zabehnutých podnikateľov.
Sídlo spoločnosti Vám dokáže ušetriť nemalé množstvo peňazí za prenájom reálnej kancelárie. Poskytnutie sídla často využívajú aj podnikatelia, ktorý nepotrebujú k svojej činnosti vlastné kancelárie.

...už od 9€ mesačne

Virtuálne sídlo

Poskytnutie virtuálneho sídla je stále populárnejšou službou ako pre začínajúcich podnikateľov tak aj pre zabehnutých podnikateľov.

Kontakt

Telefón: +421 944 255 854
Adresa: Kopčianska 10, 851 01, Bratislava
E-mail: info@c-c.sk
Web: www.companyconsulting.sk

K prenájmu sídla spoločnosti poskytujeme aj ďalšie služby pod názvom Virtuálna kancelária.